Sonic Advance

Sonic Advance Demo 1.4.5

Jeż Sonic i jego przygody w telefonach Nokia

Zalety

  • Wciągająca rozgrywka
  • Oryginalne poziomy z Sonic Advance
  • Kultowy Sonic dostępny nie tylko w konsolach Sega

Wady

  • Nic nowego

Doskonały
9

Sonic Advance to darmowa gra platformowa na telefony Nokia z sympatycznym niebieskim jeżem w roli głównej. Sonic the Hedgehog to kultowa postać dla wszystkich tych, którzy pamiętają konsole firmy SEGA. Gra Sonic Advance spodoba się wszystkim, którzy lubią dobre platformówki.

Sonic Advance na Nokia to reamake oryginalnej gry wydanej pod tym samym tytułem w 2001 roku na konsolę Gameboy Advance. Pełna wersja gry Sonic Advance na telefony Nokia zawiera wszystkie osiem poziomów podzielonych na cztery światy znane z oryginalnej gry.

W Sonic Advance na Nokia znów więc przyjdzie nam zmierzyć się z Doktorem Eggmanem, który planuje wystrzelić śmiercionośną rakietę. Przeszkodzić w urzeczywistnieniu jego niegodziwego planu może tylko Sonic, dzięki swej naddźwiękowej prędkości. Sonic znów będzie musiał się nabiegać, naskakać i powykonywać inne super sztuczki.

Sonic Advance na Nokia to doskonała propozycja dla tych, którzy czują nostalgię za ulubionym bohaterem konsolowych platformówek oraz dla tych, którzy chcieliby po prostu zagrać w bardzo dobrą grę na telefony Nokia.

Sonic Advance

Download

Sonic Advance Demo 1.4.5

Opinie użytkowników o Sonic Advance